środa, 14 maja 2014

Komunijnie

Dzisiaj trochę karteczek komunijnych. Pierwszy raz takie robiłam, mam nadzieję, że Wam się spodobają :-)


5 komentarzy:

 1. Witaj Marzeno :)
  Wpadłam z rewizytą, przeczytałam z boku Poznań i się bardzo ucieszyłam, żeś krajanka, ale zaraz potem stoi, że Warszawa, więc chyba była, i poziom radości mi się obniżył deko...
  Ale chyba związki z Posen jeszcze wciąż masz, bo czytałam o Szreniawie.

  O Maderze też czytałam i doskonale rozumiem Twoją do niej miłość, też mam taką ulubioną wyspę, na którą wracałam już parę razy i zamierzam znów - to Cypr, mała, ale jakże urokliwa wysepka, a już Kyrenia i Cape Greco to absolutny hit Natury :)

  Scrapowa nie jestem, ale się nie zarzekam, bo nigdy nie wiadomo, w końcu kiedyś mówiłam, że szkła nie ruszę, a już butelek to nigdy-przenigdy, no i okazało się, że kłamałam :( - nie dosyć, że ruszyłam, to i pokochałam wielce i namiętnie, no może z wyjątkiem tych na be... Nie jestem scrapowa, ocenić ich nie potarfię, bo się nie znam, ale niezmiernie mi się te scrapy podobają i podziwiam je ogromnie.

  Pooglądałam też twoje decoutwory i tu przynajmniej wiem co z czym i dlaczego. jestem pod wrażeniem :) a pudło z koprem skradło mi serce - całe i na amen! Jest cudne.

  Będę tu wpadać, jak pozwolisz :)
  A tymczasem pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj w moich skromnych progach :-) Czytając o Twojej radości i potem jej braku z kolei ja się ucieszyłam. Bynajmniej nie z powodu Twojego poziomu obniżonego a dlatego, że ja rodowita poznanianka jestem i po pięciu latach spędzonych w stolicy wróciłam kilka miesięcy temu na stare śmieci, z czego bardzo się cieszę. W Wa-wie jeszcze jakieś sprawy mam ale już osiadłam w Wielkopolsce na stałe - taką mam nadzieję :-))
   Madera to moja ukochana wyspa i rozważamy wybycie tam na emeryturze. Chyba, że do tego czasu znajdziemy jakąś bardziej urokliwą.
   Miło mi, że moje karteczki Ci się podobają bo ja początkująca w tej dziedzinie jestem. I masz rację - nie zarzekaj się bo ja też nie sądziłam, że kiedyś w tej dziedzinie będę działać a teraz coraz bardziej mi się podoba papierkowa dłubanina.
   A koprowe pudło i ja lubiłam ale musiałam się z nim, rozstać.
   Będzie mi bardzo miło jeżeli zechcesz do mnie wpadać :-))
   pozdrawiam Marzena

   Usuń
 2. Bardzo się podobają są śliczne.
  Hania

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne karteczki. Najbardziej wpadła mi w oko pierwsza ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Haniu, artistiko miło mi, że mnie odwiedzacie :-)

  OdpowiedzUsuń