czwartek, 11 kwietnia 2013

Zapraszam wiosnę :-)

Jak zapewne większość z Was mam już dość tego szaro-burego widoku za oknem. A właściwie powinnam powiedzieć - tego białego... Bo rzeczywiście zima w tym roku nie żałowała nam białego puchu. Ale już naprawdę czas na zmianę dekoracji. Dlatego kochana Pani Zimo żegnamy się bez  żalu i witamy serdecznie Panią Wiosnę :-)
A na jej powitanie (mimo zalegającego jeszcze w ogródku śniegu) moje donice przystroiły się w kolorowe kwiatki bratków, narcyzów, irysów stokrotek  i hiacyntów.
Mam nadzieję, że już wkrótce dołączą do nich na razie nieśmiało wychylające się z ziemi tulipany, hiacynty, krokusy i inne kolorowe kwiatki


Czyż można się oprzeć takiej pokusie? Bratki goszczą również w moim domku

Bardzo lubię bratki, więc nic dziwnego, że zakwitły również na karteczce dla pewnej bardzo miłej Kasi :-)


Mam nadzieję, że  moje bratki spodobają się Pani Wiośnie 
i zagości u nas lada chwila.
Czego Wam i sobie życzę :-)

Zmieniłam też szaty bloga na bardziej wiosenne. Mam nadzieję, że się Wam podoba?

p.s. witam nowe obserwatorki i podczytywaczki i bardzo dziękuję za miłe komentarze


12 komentarzy:

 1. Lubię bratki są chyba najbardziej odpornymi kwiatkami na zimno, a przy tym są takie delikatne i takie kolorowe.Jak widać wiosna zagościła i w pracach. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Bratki uwielbiam a u Ciebie prawdziwy urodzaj wiosennych kwiatków :) Chyba skutecznie przywołujesz wiosnę bo u mnie dzisiaj cieplutko i piękne słoneczko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba pójdę za twoim przykładem i po bratki się wybiorę :) Pięknie wyglądają, szczególnie o tak wczesnej porze roku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. póki co bratki nieśmiało wyglądają z donic, ale już jest zalążek czegoś pięknego! no i wiosna coraz śmielej się rozgaszcza i niech tak już zostanie! a ta miła Kasia ma karteczkę obok serduszka i zawsze jak koło niej przechodzi to przypomina sobie, że zdjęcie miała zrobić, a przypomina sobie zawsze w biegu ;) no ale idzie weekend może się w końcu zbiorę :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Marzenko, pięknie wiosennie na Twoim tarasie i na blogu! Optymizmem powiało tak, że chce się już biec do ogrodu i w ziemi grzebać! Bratkowa deseczka ślicznie pocieniowana!

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj tak tęsknimy za kwiatkami. Piękne bratki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale masz piekne donice. uwielbiam takie.
  mi tez juz sie chce wiosny i kwiatkow /
  macham cieplo

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam po wyróżnienie. http://tworczedzialanie.blogspot.co.at/2013/04/wyroznienia.html Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Nominowalam Cie do Liebster Blog.
  Zapraszam dekomagja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. zapraszam do mnie po nominację

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękny i ciekawy ten Twój blog.Zostaję i rozgoszczę się jeśli pozwolisz.Pozdrawiam ciepło i wiosennie z Dobrych Czasów i zapraszam w odwiedzinki.J.

  OdpowiedzUsuń